top of page
Якщо тобі надоїли рутинні будні, ти хочеш емоцій, ти хочеш сексуальних жінок, які тебе дійсно заводять, а не тих, що вибирають тебе, які тобі не так вже і подобаються, але у тебе немає вибору. З нами ти можеш обирати собі дівчину, яку ти насправді хочеш, яка насправді тобі подобається, твоє знайомство не залежитиме від ситуації, друзів, чи самої дівчини, ти в праві самостійно вибирати з ким тобі бути, ти достойний найкращих жінок. Якщо тобі надоїло йти по вулиці і пропускати повз себе дуже красиву дівчину шукаючи тисячну відмазку "це не для мене", "треба гроші", "треба машину", "треба статус", "треба накачатись", але насправді щоб зваблювати жінок це тобі не потрібно! Я думаю тобі надоїло пройобувати життя живучи за стандартами інших, а не твоїми власними. Насправді більшість людей ходять по житті в трансі, вони схожі на зомбі. Якщо зупинитися і подумати..А звідки ми отримуємо інформацію стосовно стосунків, сексу, побачень? Всі люди вчаться соціально: ЗМІ, психологи, вони просто говорять на досвіді інших людей. Я не кажу повір нашим словам, я кажу - йди і перевір все сам. Ти здивуєшся, якщо я скажу тобі, що до нас приходять бізнесмени, політики, моделі, качки, люди, які мають по суспільним стандартам все? Але чому їм тоді відказують красиві жінки? Я тобі відповім на це коротко - якщо ти хочеш далі сидіти в своїй зоні комфорту, нічого не міняти, переконувати себе, просиджувати життя на одному місці лежачи на дивані і думаючи, що дівчина твоєї мрії постукає тобі в двері і скаже: "привіт, я тебе хочу", ти так все життя просидиш. Подумай чому сім'ї розпадаються, відповідь проста - вони не щасливі, чоловік вибрав те, що було, а не те, що насправді хотів. Ти скажеш пікап - це для лохів, мені не треба цьому вчитися, я все знаю. Тебе все життя вчили писати, рахувати, вдягатися, а хто тебе вчив зваблювати жінок? Телебачення? Інтернет? Батьки? Психологи? Запитай себе "хто"?
Тепер я тобі скажу, що дамо тобі ми - ти будеш вибирати жінок, яких ти захочеш. Хто ми? Ми відрізняємося від тебе тим, що коли ми бачимо дуже красиву дівчину, з шикарними грудьми, з шикарною попою, з шикарною посмішкою - ми підійдемо і зробимо шоу емоцій, ми погрузимо її в свою реальність, де її статус, її краса нічого не будуть варті, ми заставимо її грати за своїми правилами - правилами нашої гри.
- ми заставимо тебе вийти за рамки твоїх переконань, твоїх принципів;
- ми не будемо тебе вчити шаблонам, ми до кожного робимо окремий підхід;
Кажу тобі прямо - вибір за тобою - сидиш ти в жопі чи міняєшся; Що буде: 3 дні, 80% практики (20 год), 20% теорії. Всі завдання тренери роблять з тобою, щоб ти не думав, що ми просто якісь теоретики, ми практики любовних спокус. Ти познайомишся більше ніж з 400 жінками, за 108 буткемпів статистика сексу: мінімум 2 дівчини за буткемп. Ти навчишся знайомитися будь де (навіть в церкві, збочинець)))), стовриш свій лайфстайл, вийдеш за рамки, піднімеш самооцінку, ми навчимо тебе ораторському і акторському мистецтву, стилю, невербаліці, ти навчишся зваблювати в клубі, і найголовніше - ми погрузимо тебе в момент. Момент - це повна свобода від зовнішніх факторів, свобода від соціальних програм, свобода від того противного голосу в голові, що тобі мішає діяти. Ти позбудешся від реакції твого мозку на реакцію інших людей, що вони подумають, страху підходу, страху незнання, що сказати, що зробити, всі твої страхи стануть емоціями, на які ти не будеш звертати уваги. В моменті можна робити все, що захочеш і все буде виходити. А тепер уяви: жінки будуть на тебе реагувати коли ти будеш повністю поглиблений в момент. Всім жінкам подобається коли чоловік справжній, який дає їй емоції. Не віриш мені? Запитай себе: ти їси смачні страви заради емоцій? твоє хоббі тобі дає емоції? В моменті ти магніт емоцій. Навчимо проводити побачення, навчимо фасту - бронебойна техніка "від знайомства до сексу за 12 годин". Навчимо будувати стосунки.
Основне правило буткемпу - знайомство тільки з красивими жінками, яких насправді ти хочеш. Побачимо з некрасивою - побриємо налисо))
Хто ми?
Я - Artem Daniels, я тренер і коуч по знайомству з жінками, я познайомився більше ніж з 2000 жінок, я провів більше 1000 побачень, я маю сертифікат коуча Міжнародного рівня, маю сертифікат НЛП-практика, закінчив ораторське мистецтво та акторську майстерність, я провів 108 семінарів. Зваблення розвиває тебе не тільки з жінками, але і у всіх сферах життя.
Я - Юра Василів. В пікап тусовці я знайомий як Друїд. Я - бізнесмен. Я розвиваю свій бізнес, але смішно те, що до пікапу я працював звичайним оператором call-центру компанії "Київстар". Коли я знайшов пікап, вийшов зі своєх зони комфорту, поборов себе, поборов рамки суспільства, які мені нав'язали. І все життя перевернулось з ніг на голву. Я првів 315 семінарів, я маю диплом коуча, я НЛП-практик, я автор програми "Як знайти і закохати в себе дівчину свої мрії і підвищити свою самооцінку". Дівчину своєї мрії я вже знайшов, я одружений уже 4 роки, у мене є син, йому 1,5 роки і кожен день з ним для мене щастя. За все життя я зрозумів одну річ, якою хочу поділитися з тобою - щоб мати щасливі стосунки потрібно бути успішним з усіма жінками в цілому, потрібно мати великий вибір, або короче кажучи просто набігатися, щоб потім все життя не звинувачувати себе і жінку, що ти не нагулявся. 
БОНУС! Після тренінгу ти получиш програму на 30 днів, дотримуючись якої ти змінишся назавжди. Пісял тренінгу тебе не впізнають, але ми знаєм, що в глибині душі ти хочеш більшого.
НОВИНА. Проходь буткемп UAC і допомагай воїнам АТО. Ми не змогли залишитися байдужими коли ворог наступає на нашу країну, ми вирішили 30% з нашого буткемпу перерахувати в зону АТО.

Artem Daniels та його вчитель, професійний інструктор RSD Julien Blanc.

Artem Daniels &

Юра Василів (Друїд)

Результати наших учнів

RSD-БУТКЕМП

18 вересня 2015

м. Львів

 

Тривалість:

- 3 дні (вечір п'ятниці + уік-енд)

- 20 год практики з тренерами + теорія

- Підтримка на практиці ТРЕНЕРІВ, а не САППОРТІВ-студентів.

 

Що буде:

- Знайомство з більше сотні жінок вночі та вдень;

- Особистий зворотний зв'язок від тренерів;

- Інструменти на все життя;

- Навчимо ефективно видзвонювати і проводити побачення;

- Маленька група до 10 осіб гарантують ефективний підхід до кожного учня.

 

Після тренінгу: 

- Побачення з запаморочливими красунями;

- Кожен учень отримає повноцінну здатність спілкування з жінками на ВСЕ життя;

- Тобі не потрібна буде допомога, ти зможеш сам знайомитися з красунями;

- Тобі ніколи не доведеться брехати жінкам, які тобі подобаються;

- Ти забудеш про пікап-форуми і застарілі книги, ми зекономимо твій час.

 

Вартість:

                            ̶6̶ ̶0̶0̶0̶ ̶г̶р̶н̶.̶  / 3 100 грн.

ВІДГУКИ з минулих тренінгів

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom

До буткемпу залишилось:

ЗАПИСАТИСЯ НА БУТКЕМП

Вітаю! Ваша заявка відправлена і буде розглянута на протязі 24 годин. З Вами обов'язково зв'яжуться.

bottom of page